Strona główna » Transformacje

Transformacje

Relacje naszych klientów przed i po zabiegu mikropigmentacji

Mikropigmentacja głowy to zabieg, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a osoby, które z niego skorzystały, w przeważającej części przypadków są z niej zadowolone. Nie ma chyba drugiej tak bezpiecznej metody zastępującej przeszczep włosów, jak właśnie mikropigmentacja skóry głowy – opinie o tym zabiegu pozwalają zaufać jego skuteczności. Ogromne znaczenie dla klientów ma oczywiście nie tylko osiągnięty efekt wizualny, ale również atmosfera podczas samego zabiegu, o co szczególnie dbamy.

Aleksandra - zabieg mikropigmentacji

Dziś Pani Aleksandra dzieli się swoją historią, aby być inspiracją dla innych, którzy pragną odzyskać radość z własnego wyglądu. Microclinic pod opieką specjalisty Jakuba Maciurzyńskiego stało się dla niej miejscem, gdzie sztuka mikropigmentacji spotyka się z troską o indywidualne potrzeby klienta.

Przed

Po

Wojciech - zabieg mikropigmentacji

Wojtek dowiedział się o mikropigmentacji przez przypadek – pewnego dnia trafił na profil Micro Clinic na Instagramie i jak sam mówi, wtedy: „pojawił się cień nadziei na to, że mógłby zlikwidować to, na co niektórzy mówią święty” – to charakterystyczne kółeczko, które uwidacznia się u mężczyzn wskutek utraty włosów.

Przed

Po

Nikodem - moja metamorfoza

Nikodem dowiedział się o mikropigmentacji skóry głowy w momencie, kiedy już nic nie pomagało. Teraz stwierdza krótko: „To jest strzał w dziesiątkę”. Kiedy nastoletni Nikodem zaczął łysieć, szukał dla siebie jakiegoś skutecznego sposobu, ale nic nie pomagało. Zmianę przyniosła dopiero mikropigmentacja.

Przed

Po

Sebastian - moja metamorfoza

Przedstawiamy metamorfozę Sebastiana, który zmagał się z problemem łysienia. 

Przed

Po

Kamil - moja metamorfoza

Przedstawiamy metamorfozę Kamila, który także zmagał się z problemem łysienia. Skorzystał z zabiegu w naszej klinice mikropigmentacji. Sami oceńcie efekty. 

Przed

Po