Strona główna » Zagęszczenie rzadkich włosów

Mikropigmentacja zagęszczająca rzadkie włosy

Rzadkie włosy mogą być ogromnym problemem zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Włosy są jednym z najważniejszych atrybutów urody – gęste, lśniące i starannie ułożone zwracają uwagę i sprawiają, że wyglądamy zdrowo. W przypadku przerzedzenia włosów pomocna staje się mikropigmentacja. Zagęszczanie włosów metodą mikropigmentacji pozwala uzyskać efekt gęstych włosów bez konieczności wykonywania przeszczepu.

Zagęszczanie rzadkich włosów metodą mikropigmentacji

Optyczne zagęszczanie rzadkich włosów metodą mikropigmentacji jest szybką i bezpieczną metodą niwelowania widoczności prześwitów na skórze głowy czy brody. Mikropigmentacja zagęszcza włosy w każdym kolorze – linergista dobiera barwnik do wyjściowego koloru włosów, co pozwala uzyskać wyjątkowo naturalny efekt. Zabieg można wykonać zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, a długość włosów nie ma znaczenia. Zagęszczanie włosów mikropigmentacją może być wykonane zarówno w przypadku długich, jak i krótkich włosów o każdej grubości czy kolorze.

Zagęszczanie rzadkich włosów metodą mikropigmentacji jest polecane w przypadku:

zagęszczenie rzadkich włosów metoda mikropigmentacji przed zabiegiemzagęszczenie rzadkich włosów metoda mikropigmentacji po zabiegu

Sposoby zagęszczania włosów

Mikropigmentacja zastępuje przeszczep włosów oraz zagęszczanie przy użyciu mikrowłókien Nanogen lub Toppik. Spośród wszystkich dostępnych metod redukowania rzadkich włosów,  bez wątpienia najszybsze efekty przynosi właśnie mikropigmentacja. Zagęszczanie włosów przy pomocy medycznego tatuażu daje natychmiastowe rezultaty – włosy są optycznie gęstsze od razu po wyjściu z gabinetu. Zabieg pozwala odtworzyć efekt gęstej fryzury, zmienić linię włosów, np. obniżyć wysokie czoło lub zredukować przerzedzenia zakoli.

Zagęszczanie rzadkich włosów - efekty

Mikropigmentacja włosów jest wykonywana podobnie jak tatuaż. Linergista ocenia stan skóry i włosów, dobiera odpowiedni kolor pigmentu, a następnie wprowadza barwnik do górnych warstw skóry właściwej przy pomocy specjalnych igieł. Aplikacja jest punktowa – barwnik imituje krótkie włoski wyrastające ze skóry. Po zabiegu nie ma konieczności stosowania specjalnej pielęgnacji. Niepotrzebna jest też rekonwalescencja, a Klient może od razu wrócić do swoich normalnych obowiązków.

Efekt zagęszczenia włosów mikropigmentacją utrzymuje się do kilku lat, ale dla podtrzymania perfekcyjnego rezultatu po 2-3 latach zaleca się wykonanie odświeżającego zabiegu. W wyniku zabiegu uzyskujemy naturalny wygląd bez widocznych śladów ingerencji w skórę.

Jak wygląda zabieg zagęszczania rzadkich włosów?

Na pierwszym spotkaniu specjalista pigmentacji omawia problem z pacjentem oraz proponuje odpowiednie rozwiązania. Czas spotkania do 1 godz.

Przeprowadzamy pierwszy zabieg mikropigmentacji tzw. pierwszą warstwę pigmentu. Czas spotkanie to ok. 2,5 godz.

 

Drugi zabieg przeprowadzamy po analizie dotychczasowych efektów pierwszego zabiegu. Czas trwania to ok. 2 godzin

Ostatni zabieg przeprowadzony jest po dłuższej przerwie. Po dokładnej analizie dotychczasowych zabiegów przeprowadzamy trzeci i ostatni zabieg mikropigmentacji. Czas trwania ok. 3 godzin.

Umów się na spotkanie w jednej z lokalizacji

Mikropigmentacja skóry głowy Kraków

Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Mikropigmentacja skóry głowy Wrocław