Strona główna » O nas

Alternatywa dla przeszczepu włosów – O firmie i misji MicroClinic

Historia marki MicroClinic zaczęła się tak naprawdę wiele lat temu, ale po kolei…
Jestesmy jedną z niewielu firm w Polsce, która profesjonalnie zajmuje się tylko i wyłącznie zabiegami mikropigmentacji skóry głowy oraz brody. Mikropigmentacja to jedyna w swoim rodzaju alternatywa dla przeszczepu włosów a my jesteśmy w tym najlepszymi z najlepszych. Zanim zdecydujesz się na zabieg, poświęć chwilę i poznaj MicroClinic – to z pewnością pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję.

O firmie i misji MicroClinic

Kim jestem i co robię?

Mózgiem całego przedsięwzięcia tworzonego pod szyldem marki MicroClinic jestem ja – Jakub Maciurzyński. Bardzo miło mi gościć Cię na tej stronie i wierzę, że jesteś tu nieprzypadkowo. Zanim jednak przejdziesz do poznawania szczegółów oferty i dowiesz się, jak działa alternatywa dla przeszczepu włosów, chcę dać Ci możliwość poznania mnie i zrozumienia, dlaczego robię to, co robię i dlaczego jest to dla mnie takie ważne.

Tak, jak wspomniałem wyżej, początków gabinetu MicroClinic można upatrywać w czasach, kiedy byłem nastolatkiem. Od zawsze lubiłem robić to, co było ważne i co pozwalało mi się realizować, a jednocześnie pomagać ludziom. Któregoś dnia natrafiłem na temat mikropigmentacji głowy i bardzo mnie to zainteresowało. Szybko zrozumiałem, że spośród tych wszystkich profesji i sposobów realizacji mikropigmentacja głowy  jest tym, co interesuje mnie na tyle, że chcę robić to na co dzień. To była droga, którą chciałem pójść, więc rozpoczął się okres intensywnej nauki.

Zadowoleni klienci z zabiegów

Mikropigmentacja skóry głowy

0%

Mikropigmentacja zarostu

0%

Mikropigmentacja blizn

0%

Zagęszczanie rzadkich włosów

0%

Przeszedłem roczne bardzo wymagające szkolenie, a następnie przez 3 lata pracowałem w firmie, którą bez wątpienia można nazwać prekursorską, jeśli chodzi o wykonywanie zabiegów mikropigmentacji w Polsce. Przez te 4 lata zdobywania doświadczenia wykonałem około 300 zabiegów mikropigmentacji uwzględniających wszystkie możliwe rodzaje ubytków włosów – mikropigmentacja brody, zakola, usuwanie blizn, tuszowanie łysienia plackowatego i wiele innych. Praca w charakterze specjalisty mikropigmentacji przysparza mi co prawda wielu wyzwań, gdyż wymaga skrupulatności, perfekcji i dużych pokładów empatii, ale daje też ogromną satysfakcję.

Misja MicroClinic

Chcę dostarczać jakość – to przede wszystkim. Misja mojego gabinetu jest bardzo szczegółowo sformułowana: świadczyć usługi będące odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów i z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Mam nadzieję, że oferta spełni Twoje oczekiwania i poczujesz się w gabinecie MicroClinic tak bezpiecznie, jak u siebie w domu.