Strona główna » Mikropigmentacja brody

Mikropigmentacja brody

Mikropigmentacja brody to szybki i skuteczny zabieg uzupełniania zarostu polegający na wprowadzeniu pod skórę specjalnego barwnika, którego cząsteczki imitują krótkie włoski. Metoda ta pozwala odtworzyć braki w zaroście i uzyskać atrakcyjny wygląd. Mikropigmentacja może mieć zastosowanie na każdej owłosionej części twarzy – zarówno na brodzie, jak i w obrębie wąsów czy bokobrodów.

Mikropigmentacja zarostu
- dlaczego warto?

Mikropigmentacja zarostu jest innowacyjnym zabiegiem pozwalającym odtworzyć ubytki zarostu lub zagęścić rzadką brodę. Dzięki tej metodzie możliwe jest całkowite lub częściowe uzupełnianie zarostu. Zabieg nie tylko poprawia estetykę, ale też podnosi poziom pewności siebie, znacznie wzmacnia atrakcyjność i nadaje charakteru. Nie da się ukryć, że wszelkie braki owłosienia, czy to na głowie, czy na brodzie, obniżają atrakcyjność i wyglądają niezdrowo. Odtworzenie owłosienia poprzez przeszczep włosów jest problematyczne i drogie, natomiast mikropigmentacja brody to zdecydowanie szybszy, tańszy i prostszy zabieg.

Mikropigmentacja zarostu jest polecana w przypadku:

1_1021x12002_1021x1200

Mikropigmentacja jest bezpiecznym sposobem uzupełniania brody, który zyskuje coraz większą popularność. Poleca się ją osobom, które chcą szybkie rezultaty bez względu na wyjściowy stan zarostu. Tatuaż medyczny poleca się zarówno młodym mężczyznom, jak i dojrzałym panom.

Mikropigmentacja skóry brody - efekty

Mikropigmentacja skóry brody pozwala uzyskać wyjątkowo naturalny efekt. Po zabiegu, na skórze widoczne są maleńkie ciemne kropeczki, które do złudzenia przypominają krótko przycięte włoski. Mikropigmentacja brody to rodzaj płytkiego tatuażu na skórze, którego efekt utrzymuje się od kilkunastu miesięcy do kilku lat. Podczas zabiegu linergista punktowo umieszcza barwnik pod skórą Klienta. Zabieg jest wykonywany przy pomocy specjalistycznej aparatury i wysokiej jakości pigmentów. Linergista replikuje naturalną linię zarostu, ale może też wystylizować zarost w dowolny, oczekiwany sposób. Po zabiegu skóra nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych ani stosowania kosmetyków czy innych preparatów utrwalających.

Uzyskany efekt jest wyjątkowo naturalny i przypomina świeżo ogolony zarost. Mikropigmentacja optycznie zagęszcza brodę i pozwala poprawić symetrię w obrębie twarzy, co uwydatnia rysy i sprawia, że wyglądamy bardziej atrakcyjnie. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez wiele lat, ale po upływie ok. 2-3 lat warto wykonać zabieg odświeżający dla podtrzymania efektów.

Jak wygląda zabieg mikropigmentacji brody?

Na pierwszym spotkaniu specjalista pigmentacji omawia problem z pacjentem oraz proponuje odpowiednie rozwiązania. Czas spotkania do 1 godz.

Przeprowadzamy pierwszy zabieg mikropigmentacji tzw. pierwszą warstwę pigmentu. Czas spotkanie to ok. 2,5 godz.

 

Drugi zabieg przeprowadzamy po analizie dotychczasowych efektów pierwszego zabiegu. Czas trwania to ok. 2 godzin

Ostatni zabieg przeprowadzony jest po dłuższej przerwie. Po dokładnej analizie dotychczasowych zabiegów przeprowadzamy trzeci i ostatni zabieg mikropigmentacji. Czas trwania ok. 3 godzin.

Umów się na spotkanie w jednej z lokalizacji

Mikropigmentacja skóry głowy Kraków

Mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Mikropigmentacja skóry głowy Wrocław